Архива вести

Назад

РАДОВИ НА АУТОПУТУ КРОЗ БЕОГРАД И МОСТУ „ГАЗЕЛА"

                                                     РАДОВИ НА АУТОПУТУ КРОЗ БЕОГРАД  И МОСТУ „ГАЗЕЛА"

 
На кружној петљи „Шпанских бораца“ затворена је уливна рампа у смеру ка Шиду док су остале рампе у функцији.
 
На петљи „Омладинских бригада“ затворене су изливна и уливна рампа у смеру ка Шиду док рампе ка Нишу остају у функцији.
 
Истовремено се због радова на мосту „Газела“ у ноћи између 3. и 4. августа за саобраћај затварaју обе уливне рампа из улице Владимира Поповића (Јурија Гагарина) на мост.
 
Подсећамо да је режим саобраћаја због радова на мосту „Газела“ и даље на снази односно да су затворене крајње леве траке на мосту и уливне рампе из Савске улице и Булевара војводе Мишића и изливне рампе ка Топчидерској звезди и Улици кнеза Милоша.
 
Алтернативни правци због радова на аутопуту, на новобеоградској страни у оба смера су улицa Милутина Миланковића и Булевар др Зорана Ђинђића. Места укључења и искључења са аутопута су петље „Тошин бунар“ и кружне петље на улицама Шпанских бораца и Антифашистичке борбе. Алтернативе затвореним уливним рампама из улице Владимира Поповића на мост „Газела“ су кружне петље на улицама Шпанских бораца и Антифашистичке борбе.
 
На алтернативним правцима мреже Новог Београда постављена је саобраћајна сигнализација за вођење саобраћаја.
 
Секретаријат за саобраћај апелује на суграђане да у току трајања радова на аутопуту максимално користе возила јавног превоза како би се умањиле гужве у зони радова и на алтернативним уличним правцима.